Haciënda
Molendijk 8
4471 BN Wolphaartsdijk
Een countrybar die van ca. 1990 tot 2005 gevestigd was aan de Molendijk 8 te Wolphaartsdijk - een voorloper van Lunchroom de Molen.
Inhoud
Geschiedenis
| 1990
|
Jan Katsman Rond 1990 opent Jan Katsman countrybar Haciënda aan de Molendijk 8 in Wolphaartsdijk. De countrybar brandt op 8 mei 1992 af en Katsman moest weer van nul beginnen. Hij verkoopt zijn zaak in december 2004 aan Frank en Lydia Lukasse en die openen op 30 april 2005 Lunchroom de Molen in het pand - Jan Katsman is inmiddels naar Spanje geëmigreerd. |
Foto's
Verhalen
Afterparty in Haciënda
Arjan de Roo vertelt het volgende: "Sluitingstijd was toen nog niet zo'n heikel punt, zo kon het gerust gebeuren dat we daar pas om 4.00 uur aankwamen en doorgingen tot een uur of 7.00. Ik kwam er vaak voor een afterparty tot het licht werd. Zolang het maar gezellig was!"
Bijzonderheden
Adres
Molendijk 8 4471 BN Wolphaartsdijk
Externe links
Bronnen
- Foto's: Website Lunchroom de Molen